Wyszukiwanie odpowiednich przewoźników – zleceniodawców, ustalanie tras przewozu towaru, sporządzanie dokumentów przewozowych
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w ZÅ‚otoryi

gm. Wilków, Opolskie
24 dni temu
Zgodnie z programem stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w ZÅ‚otoryi

gm. Wilków, Opolskie
miesiąc temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Wilków, Opolskie
14 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: wykaszanie, grodzenie, prace porządkowe, gospodarka leśna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

PHU SYLWESTER PASZKOWSKI

Lubska, gm. Wilków, Opolskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Składanie listewek,pakowanie wyrobów gotowych. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

DESTRAL SPÓŁKA JAWNA W.SZYPORTA M.ŁABĘDZKI W.ŁABĘDZKI

Krzyków, gm. Wilków, Opolskie
7 dni temu