ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Obsługa wózka widłowego CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia...
Umowa
Ciekawy zawód
Praca zmianowa
Tydzień

Gi Group Poland S.A.

Słupia, gm. Zawidz, Mazowieckie
2 dni temu
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia...
Umowa
Tydzień

Gi Group

17 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Umowa

Dino Polska

Zawidz Kościelny, gm. Zawidz, Mazowieckie
2 miesięcy temu