Numer oferty: StPr/24/0238 Obowiązki: sprawowanie opieki nad dziećmi do lat 3 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do dźwigania komunikatywność...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Świnoujście, Zachodniopomorskie
3 dni temu

4800 zł

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad dziećmi do lat 3 Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: [Umiejętność 1] : wykształcenie medyczne
Praca na pełen etat

ŻŁOBEK MIEJSKI "KUBUŚ PUCHATEK"

18 dni temu
MJ CARE zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Oferujemy legalne zatrudnienie, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy oraz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Podróż służbowa
Umowa zlecenie

MJ Care

3 dni temu
sprawowanie opieki nad dziećmi do lat 3
17 dni temu