Ankieter Szablon opisu stanowiska pracy

Ankieter jest osobą, która przeprowadza badania wywiadowcze i ankiety dotyczące produktów, usług, rynków i opinii społecznych na zlecenie firm lub agencji badawczych.

Obowiązki:

  • Przeprowadzenie ankiet i wywiadów na temat produktów lub usług firmy.
  • Uzupełnianie formularzy ankietowych i ich obsługa.
  • Analiza wyników ankiet i przedstawianie raportów na ich podstawie.
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów biznesowych.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z respondentami i dbanie o ich zadowolenie z udziału w ankiecie.
  • Dostarczanie informacji o ankietach i procesie badawczym dla klientów i pracowników firmy.
  • Zapewnienie przestrzegania wytycznych etycznych i prawnych podczas przeprowadzania ankiet.
  • Rozwiązywanie problemów i obsługa reklamacji respondentów związanych z procesem badawczym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub dobrej jakości doświadczenie w dziedzinie ankieterstwa.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i rozumienie ich potrzeb.
  • Umiejętność przeprowadzania wywiadów i ankiet na różnych platformach.
  • Znajomość programów do tworzenia ankiet.
  • Mile widziana zdolność do pracy w zespole oraz wysoka motywacja.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Świadomość zasad etyki zawodowej ankietera, w tym dbałość o poufność respondentów i ich danych osobowych.
  • Zdolność do interpretacji danych i analizy wyników ankiet.