Edukator Szablon opisu stanowiska pracy

Edukator to platforma e-learningowa, na której uczestnicy mogą zdobywać wiedzę, rozwijać kompetencje oraz certyfikować swoje umiejętności.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych zgodnie z programem nauczania.
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i zajęć dodatkowych w celu wspierania procesu nauczania.
  • Ocena postępów uczniów i dostosowywanie procesu nauczania do ich indywidualnych potrzeb.
  • Tworzenie raportów i statystyk związanych z procesem nauczania i osiągnięciami uczniów.
  • Współpraca z rodzicami uczniów i innymi nauczycielami w celu zapewnienia skutecznej edukacji.
  • Utrzymywanie porządku i discypliny w klasie oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom podczas zajęć.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub warsztatów.
  • Wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne.
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały dla różnych grup wiekowych.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zajęć edukacyjnych.
  • Znajomość bieżących trendów i metod dydaktycznych.
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z uczestnikami szkoleń.
  • Cierpliwość i elastyczność w podejściu do różnych sytuacji edukacyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole i podzielania się wiedzą z innymi nauczycielami lub edukatorami.