Freelancer Szablon opisu stanowiska pracy

Freelancer to platforma internetowa, na której zadania można zamieszczać i otrzymywać oferty od professionaliści z różnych dziedzin. Idealny wybór dla ludzi poszukujących specjalistów do pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Poszukiwanie i akwizycja klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Realizacja projektów zgodnie z wymaganiami i terminami przekazanymi przez klienta.
  • Tworzenie i pilnowanie budżetu projektów.
  • Aktywna komunikacja z klientami i bieżące raportowanie postępów projektów.
  • Zapewnienie najwyższej jakości realizacji projektów i satysfakcji klientów.
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi i rozwijanie relacji z nimi.
  • Samodzielne zarządzanie czasem i organizacja pracy.
  • Stałe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i rozwoju własnych umiejętności.

Wymagania:

  • Doskonała umiejętność organizacji czasu i pracy zdalnej, z uwzględnieniem różnych stref czasowych.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji w języku polskim oraz w języku angielskim lub innym języku obcym.
  • Doświadczenie w pracy na platformach internetowych i w korzystaniu z narzędzi do pracy zdalnej.
  • Wykształcenie wyższe lub jego równoważnik w dziedzinie, w której freelancer będzie pracować.
  • Samodzielność i inicjatywa w kontekście podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość podstawowych programów i narzędzi informatycznych, takich jak pakiet MS Office czy narzędzia do edycji filmów lub grafiki.
  • Umiejętność pracy w grupie oraz współpracy z innymi wolnymi pracownikami na projekcie.
  • Gotowość do pracy w niekonwencjonalnych godzinach, włącznie z pracą wieczorem lub weekendami, zgodnie z wymaganiami projektu.