Junior-front-end-developer Opis stanowiska pracy

Junior-front-end-developer Szablon opisu stanowiska pracy

Junior-front-end-developer to początkujący programista zajmujący się tworzeniem interfejsów użytkownika dla stron internetowych lub aplikacji. Posiada podstawową wiedzę i umiejętności programistyczne oraz pracuje pod nadzorem bardziej doświadczonych deweloperów.

Obowiązki:

  • Tworzenie i dostosowywanie stron internetowych zgodnie z wymaganiami klientów.
  • Projektowanie interfejsów użytkownika i funkcjonalności witryn internetowych.
  • Zapewnienie sprawnego działania witryn i ich optymalizacja pod kątem SEO.
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu ustalenia oczekiwań i potrzeb klientów.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z witrynami internetowymi.
  • Bieżące śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów i technologii związanych z front-end developmentem.
  • Rozwój swojego talentu i nauka nowych umiejętności w dziedzinie front-end developmentu.
  • Udział w codziennych spotkaniach zespołu w celu omówienia postępów i projektów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS i JavaScript.
  • Znajomość popularnych bibliotek i frameworków front-endowych, takich jak React, Angular lub Vue.
  • Znajomość technik projektowania responsywnych stron internetowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i wykonywania zadań w ramach wyznaczonych terminów.
  • Chęć ciągłego rozwoju i zgłębiania wiedzy z zakresu front-endu.
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji, takich jak Git.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia kreatywnego w celu znalezienia najlepszych rozwiązań.