Modelka Szablon opisu stanowiska pracy

Modelka to platforma rekrutacyjna dla modelek i modelek plus size, która pomaga im znaleźć pracę w branży modowej. Modelka dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu pomaga w znalezieniu idealnych ofert pracy.

Obowiązki:

  • Udzielanie poprawnych wskazówek operatorowi oświetlenia, kamer, stylistów i/lub projektantów.
  • Zatrzymywanie pozy na dany czas i/lub projektowanie nowych pozycji zgodnych z wytycznymi fotografów lub kierowników produkcji.
  • Przygotowywanie i dbanie o swoje ciało, skórę, włosy i zęby przed sesją zdjęciową lub pokazem mody.
  • Wykonywanie makijażu i/lub fryzur zgodnie z wytycznymi projektantów i/lub stylis tów.
  • Przestrzeganie umów dotyczących zasad trzymania się norm eleganckiego zachowania tj. zakaz palenia, picia alkoholu lub spożywania napojów zawierających kofeinę w miejscu pracy.
  • Praca w różnych sektorach, w tym reklamowym, modowym i filmowym, i/lub udział w pokazach mody, kampaniach reklamowych lub plenerowych sesjach zdjęciowych.
  • Relacjonowanie swojego codziennego doświadczenia jako modelki w celu inspirowania i motywowania innych oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku branży modelingu.
  • Przestrzeganie wszelkich umów dotyczących warunków finansowych i/lub przepisów dotyczących zatrudnienia oraz podejmowanie świadomych decyzji związanych z zawodem modelki.

Wymagania:

  • Komunikatywność i otwarte podejście do ludzi.
  • Zdolność do ekspresji emocji, postawy i charyzmy na sesjach zdjęciowych lub w pokazach mody.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiednie zachowanie na planie zdjęciowym lub w trakcie pokazu mody.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność zachowania profesjonalizmu w kontakcie z klientami i agencją modelingową.
  • Wymagana elastyczność w związku z niestabilnym grafikiem pracy oraz możliwością podróżowania zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Wygląd fizyczny i proporcje ciała zgodne z wymaganiami branży modelingu.
  • Doświadczenie w pracy na wybiegu lub w sesjach zdjęciowych będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy na własnej choreografii, wykorzystującej swoją umiejętność poruszania się w rytmie muzyki w trakcie prezentacji mody lub pokazów mody.