Redaktor Szablon opisu stanowiska pracy

Redaktor to platforma rekrutacyjna dla specjalistów IT. Pomagamy działać skutecznie, zestawiając ze sobą ludzi poszukujących pracy i pracodawców oferujących ciekawe projekty.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie artykułów i materiałów redakcyjnych do publikacji w mediach.
  • Redagowanie tekstów, weryfikowanie ich poprawności oraz dopasowanie do stylistyki i wymagań wydawniczych.
  • Analiza, selekcja i zgłaszanie tematów do artykułów oraz sugestie odnośnie ich treści.
  • Koordynacja pracy z zespołem, w tym z grafikami i korektorami.
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i publikacji branżowych.
  • Współpraca z klientami oraz tworzenie planów reklamowych.
  • Monitorowanie trendów w branży medialnej oraz wprowadzanie innowacji i ulepszanie polityki wydawniczej.
  • Utrzymywanie kontaktów z innymi mediami i instytucjami branżowymi w celu pozyskania informacji o nowych produktach i trendach w branży.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i gramatyki.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności redagowania tekstów w różnych kategoriach, takich jak lifestyle, zdrowie, moda, itp.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku redaktora lub dziennikarza.
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynowania działań redakcyjnych.
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wykorzystywanych w branży medialnej.
  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły oraz tendencje w branży mediów.
  • Umiejętność zarządzania czasem i wyznaczania priorytetów w pracy.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista w kontaktach z innymi ludźmi, w tym z autorami tekstów i czytelnikami.