2121 zł

Zakres obowiązków: -zmiana w rozwoju osobistym Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Fundacja Edukacji i Rozwoju Centrum Wszechświata

Czarnków, Wielkopolskie
15 dni temu

29 - 37,7 zł / stawka godzinowa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko: Magazynier dla Pań i Panów / w Robakowo ZAPEWNIAMY: ~ umowa zlecenia ze wszystkimi składkami ZUS ~transport pracowniczy z Poznania oraz z miejscowości: Śrem, Kościan, Stęszew...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Praca od zaraz
Nocna zmiana
Praca w dni powszednie

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytow...

Robakowo, gm. Kórnik, Wielkopolskie
4 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: praca przy zbiorze pieczarek, zbieranie, sortowanie, względem wielkości, ważenie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie, mile widziane doświadczenie w zbiorze pieczarek
Praca na pełen etat

GOSPODARSTWO ROLNO-SPECJALISTYCZNE URSZULA RYBAKOWSKA

Poświętno, gm. Przemęt, Wielkopolskie
18 dni temu