1790,3 zł

Zakres obowiązków: - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO POD KONTROLĄ OPIEKUNA, - PROWADZENIE EWIDENCJI KOSZTÓW I SPRZEDAŻY, - WYSTAWIANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH, - PROWADZENIE DOKUMENTACJI KADROWEJ, - ZAMAWIANIE...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Skierniewicach

Skierniewice, Łódzkie
7 dni temu
Wymagania: wykształcenie kierunkowe minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu zdjęć RTG stomatologicznych oraz RTG kostnych kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą znajomość jęz. angielskiego w ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Elastyczny czas pracy

enel-med

Łódź
2 miesięcy temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łowiczu

Bełchów, gm. Nieborów, Łódzkie
miesiąc temu
Oczekujemy: ukończonej specjalizacji z chirurgii naczyniowej lub w trakcie specjalizacji, aktualnego prawa do wykonywania zawodu, orientacji na Pacjenta. Oferujemy: indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy dopasowane...

GRUPA NEUCA

14 dni temu