32,46 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa dźwigu przy pracach drogowo-budowlanych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do obsługi dźwigu,doświadczenie mile widziane. Kontakt telefoniczny (***) ***-**** - Waldemar Olszta
Praca na pełen etat

Oltrans Olszta Elżbieta

Iława, Warmińsko-Mazurskie
14 dni temu
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zakres obowiązków: obsługa dźwigu przy pracach drogowo-budowlanych Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1235 Obowiązki: obsługa dźwigu przy pracach drogowo-budowlanych Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ operator dźwigu Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Wymagane uprawnienia do obsługi...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

13 dni temu