Średnia wypłata: zł3802 /miesięczne

Więcej statystyk

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:   chce rozwijać menadżerskie umiejętności  posiada doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży odzieżowej  lubi modę i dobrze odnajduje się w pracy z produktem  potrafi budować dobre relacje w zespole  jest otwarta na zmiany OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa
Ciekawy zawód

Lpp Spółka Akcyjna

Mława, Mazowieckie
23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: nadzór nad korespondencją firmową przygotowywanie wewnętrznych raportów i dokumentów organizacja spotkań na terenie firmy oraz podróży służbowych wsparcie administracyjne pracowników biura koordynacja procesu uzyskiwania kart pobytu i zezwoleń na ...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

TOP RUN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu...
Zasugerowane
Umowa o pracę

TOP RUN POLAND sp. z o.o.

2 dni temu