Praca Cukiernik Legnica

1-4 z 4 wyników

Złotoryja, Dolnośląskie
Zatrudnię cukiernika do pracy w cukierni. Złotoryja Poszukiwany cukiernik lub osoba z zamiłowaniem do cukiernictwa. Mile widziane doświadczenie. - jednozmianowy tryb pracy - umowa o pracę
1 dzień temu
Auchan Polska  -  Legnica
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:CukiernikMiejsce pracy: Auchan Legnica Kasia, na stanowisku Cukiernika pracuje od półtora roku. W domowym zaciszu jest królową wypieków. Nie ma niedzieli bez jej pysznego ciasta. Zobacz, dlaczego Kasia wybrała Auchan...
Obowiązki: Zamiłowanie do produktu, Wykształcenie cukiernicze lub podobne, Nastawienie na wysoką jakość, Otwartość i uprzejmość, Nastawienie na współpracę. Wymagania: Doradzaniem klientom, Dbaniem o asortyment i świeżość wyrobów cukierniczych, ...
miesiąc temu
Zębowice, gm. Paszowice, Dolnośląskie
Zatrudnię w nowoczesnej i renomowanej Firmie piekarniczo cukierniczej Piekarzy i Cukierników ze stażem z możliwością zakwaterowania .Wynagrodzenie do negocjacji po okresie próbnym
8 godzin temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.