Średnia wypłata: zł3595 /miesięczne

Więcej statystyk

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Zgodne ze stanowiskiem pracy Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Fryzjer damski Inne wymagania: - zamiłowanie do pracy, - punktualność Zawód: Fryzjer damski
Zasugerowane

Hubert Gajda Carlos Barber Shop

Głowno, Łódzkie
5 dni temu

28 zł / stawka godzinowa

 ...Data rozpoczęcia: 22.05.2024 Data zakończenia pracy: Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN System wynagradzania: Zawód: fryzjer damski Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Praca od zaraz
Tydzień

25 dni temu

Zakres obowiązków: Zgodne ze stanowiskiem pracy Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Fryzjer męski (barber) Inne wymagania: -Zamiłowanie do pracy, -punktualność Zawód: Fryzjer męski (barber)

5 dni temu