Praca Fryzjer Radom

1-7 z 7 wyników

kontakt przez PUP  -  Falęcice, gm. Promna, Mazowieckie
Zakres obowiązków WEDŁUG PROGRAMU STAŻU
14 dni temu
kontakt przez PUP  -  Radom 2100 zł
Zakres obowiązków strzyżenia damsko-męskie, modelowania, upięcia, loki, koloryzacje, dbanie o stanowisko pracy
22 dni temu
kontakt przez PUP  -  Radom
Zakres obowiązków do uzgodnienia
22 dni temu
Radom
Szukamy fryzjerów z doświadczeniem do nowego salonu fryzjerskiego w centrum Radomia. Oferujemy dogodne warunki pracy, przyjazną atmosferę, bardzo dobre wynagrodzenie. Oczekujemy zaangażowania, znajomości branży fryzjerskiej, kreatywności oraz miłego usposobienia....
9 dni temu
Starachowice, Świętokrzyskie
Zatrudnię Fryzjera na Pełny Etat. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Dobre Wynagrodzenie miejsce zatrudnienia Bodzentyn więcej informacji 695 613 972
15 dni temu
kontakt przez PUP  -  Starachowice, Świętokrzyskie
Zakres obowiązków strzyżenie, układanie fryzur, farbowanie Inne wymagania Staż dla osoby do 30 roku życia.
miesiąc temu
Radom
Prężnie rozwijający się salon fryzjerski poszukuje osoby na stanowisko stylista fryzur/ fryzjer damsko-męski WYMAGANIA; - umiejętność pracy w zespole - umiejętność wykonywania zabiegów fryzjerskich - samodzielność w wykonywaniu zabiegów fryzjerskich - dbanie o...
15 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.