4300 zł

Zakres obowiązków: prace przy budowie i remontach dróg w województwie swiętokrzyskim i ościennych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Star Budowa Inwestycje sp. z o.o.

Starachowice, Świętokrzyskie
25 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych i oświetleniowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: uprawnienia SEP do 1 kV; mile widziane doświadczenie zawodowe; możliwość przyuczenia
Praca na pełen etat

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Barbara Głogowska

22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0339 Obowiązki: malowanie, szpachlowanie, prace ogólnobudowlane Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ znajomość prac malarskich i ogólnobudowlanych; możliwość przyuczenia Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu