Praca Inżynier Konin

1-3 z 3 wyników

Profim sp. z o.o.  -  Turek, Wielkopolskie
Firma Profim poszukuje osoby na stanowisko INŻYNIER PRODUKTU. Zadania: rozwiązywanie bieżących problemów konstrukcyjnych nowych i istniejących produktów; opracowywanie wymaganej dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej wdrażanych produktów. Wymagania: wykształcenie...
8 dni temu
PROGRESSO  -  Turek, Wielkopolskie
Obowiązki: Projektowanie i wdrażanie do produkcji układów chłodniczych, Udział w procesie wykonania prototypów, Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wdrożeniową. Współpraca z innymi działami Bieżące wsparcie działu produkcji w zakresie...
3 dni temu
Turek, Wielkopolskie
Firma EURODOM zatrudni inżyniera budowy - praca na budowie pod asystą kierownika budowy. Wymagamy : - Wykształcenie wyższe techniczne - sumienność i zaangażowanie - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - obsługa programów EXCEL, AUTOCAD Oferujemy :...
4 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.