Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz obsługą biura. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, Inne wymagania: znajomość excela Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

INVEST MAŁGORZATA MIJALSKA

Konin
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz obsługą biura. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: znajomość excela
Praca na pełen etat

Invest Małgorzata Mijalska

Konin
 ...Zdolność do szybkiego dostosowywania się do dynamicznego środowiska pracy Mile widziane Status absolwenta lub studenta w obszarze informatyki lub filologii germańskiej Doświadczenie w pracy w środowisku IT Service Desk Pracodawca oferuje Umowę o pracę (...
Zasugerowane
Umowa
Praca zdalna
Ciekawy zawód
Praca wieczorami

Talent Solutions

Konin
13 dni temu