Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

Numer oferty: StPr/24/0445 Obowiązki: obsługa gości w restauracji, serwowanie napojów, rozliczenia z klientem, rozliczenia dobowe Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: ~ angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Mirzec, Świętokrzyskie
2 dni temu
obsługa gości w restauracji, serwowanie napojów, rozliczenia z klientem, rozliczenia dobowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Jadwiga Barwin, Restauracja Wiktoria, Delikatesy WIGA

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
20 godzin temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
2 dni temu
obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
2 miesięcy temu