Dowóz pizzy i posiłków. Doświadczenie zawodowe mile widziane. System zmianowy 12h/48h
Praca na pełen etat
Praca zmianowa
Kępno, Wielkopolskie
26 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Dowóz pizzy i posiłków. Doświadczenie zawodowe mile widziane. System zmianowy 12h/48h Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Kierowca samochodu osobowego Zawód: Kierowca samochodu osobowego

PIZZERIA OSTERIA Andrzej Mrugała; USŁUGI PROJEKTOWE I NADZOR...

27 dni temu
Przewóz towarów, wydawanie, pakowanie towaru również na magazynie. Wyjazdy na terenie powiatu kępińskiego. Mile widziane prawo jazdy kat. C. Wynagrodzenie netto 35zł/godz.
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Michał Kubera Michał-Miał

19 dni temu
 ...Kierowca C+E Miejsce pracy: Baranów (pow. kępiński) Twój zakres obowiązków Prowadzenie pojazdu ciężarowego kategorii C+E zgodnie z przepisami drogowymi Dbałość o sprawny stan techniczny pojazdu oraz regularne przeprowadzanie kontroli technicznych Realizacja...
Zasugerowane
Stałe wynagrodzenie
Umowa
Praca na wysokości

JARYCH INTERNATIONAL TRANSPORT sp.j.

Baranów, gm. Baranów, Wielkopolskie
10 dni temu