Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

2121 zł

Zakres obowiązków: praca związana z w/w stanowiskiem Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Mogilnie

Dąbrowa, gm. Dąbrowa, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu
pakowanie plastikowych elementów do zniczy
Praca na pełen etat

BO & DO SP. Z O. O.

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
28 dni temu
Zgrzewanie i układanie worków na paletach.
Praca na pełen etat
Pakość, Kujawsko-Pomorskie
16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1022 Obowiązki: Zgrzewanie i układanie worków na paletach. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: Inowrocławska 12, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Rodzaj...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zgrzewanie i układanie worków na paletach. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

MATPOL FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ANDRZEJ SIEBIELEC

2 dni temu