ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie, 2 lata doświadczenia na stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, prawo jazdy kat. ...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Podróż służbowa
Praca w dni powszednie

GAMA PLUS sp. z o.o.

Tarnów
13 dni temu

45 zł / stawka godzinowa

TŁUMACZENIE OFERT, ROZMOWY Z KONTRAHENTAMI, SPORZĄDZANIE OFERT I UMÓW. OBSŁUGA TEL. I E-MAIL.
Praca na pełen etat
Umowa

ENIXA KORNELIA KUDAS

Tarnów
miesiąc temu

 ...rozpoczęcia: 22.05.2024 Data zakończenia pracy: 22.08.2024 Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN System wynagradzania: Zawód: tłumacz Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zdalna
Umowa zlecenie
Praca od zaraz
Tydzień

Tarnów
24 dni temu