Praca Kelner Radom

7 ofert

Wyniki wyszukiwania:

Kelner

2800 zł

Zakres obowiązków: obsługa gości restauracji, obsługa grup zorganizowanych
Chlewiska, gm. Chlewiska, Mazowieckie
11 dni temu

kelner

2100 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta w restauracji sushi Wymagania inne Badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Starachowice, Świętokrzyskie
4 dni temu

KELNER

Nowa

2100 zł

obsługa klienta w restauracji sushi Inne wymagania Badania do celów sanitarno - epidemiologicznych Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na okres próbny System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowosc jedna zmiana
6 godzin temu

Kelner z doświadczeniem

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku kelner: - mężczyźni - prawo jazdy kat B - dyspozycyjność - nienormowany czas pracy od pon-niedz. - obsługa kelnerska gości indywidualnych oraz imprez okolicznościowych,
Jedlnia-Letnisko, gm. Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie
8 dni temu

Praca dla mężczyzny z zakwaterowaniem.

PRACOWNIK, umowa na czas nieokreślony, Praca dla mężczyzny z zakwaterowaniem.Zakres obowiązków:obsługa kotłowni, dbanie o porządek obiektu i otoczenia.Drobne prace remontowe.
Kozienice, Mazowieckie
8 dni temu

Praca wypoczynkowym -kelnerka, pomoc na kuchni

Praca dla energicznej ,dyspozycyjnej kobiety w ośrodku wypoczynkowym.Zakres obowiązków:obsługa gości, pomoc na kuchni, sprzątanie i ogólna pomoc w prowadzeniu ośrodka. Praca możliwa z zakwaterowaniem.Woj.mazowieckie koło Radomia (Wiek 35-50 lat)
Garbatka-Letnisko, gm. Garbatka-Letnisko, Mazowieckie
8 dni temu

Doradca Techniczno-Handlowy

 ..., bardzo dobra organizacja pracy, prawo jazdy kat. B. Dodatkowe atuty: ~ doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1...
Radom
8 dni temu