Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Dania

1-3 z 3 wyników

E3 Spedition-Transport A/S  -  Dania
Obowiązki: - trasy przede wszystkim po Niemczech, zadko dania, szwajcaria - praca w systemie 3/1 Wymagania: - minimum komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego - prawo jazdy C+E z kodem 95 - karta kierowcy - mile widziane uprawnienia ADR
24 dni temu
FL Polska Sp. z o.o.  -  Dania
ZATRUDNIMY KIEROWCÓW kat.C+E z terenu całej Polski do pracy zagranicą, z bazami wyjazdowymi w Niemczech, Danii, Szwecji. OFERUJEMY: • Atrakcyjny, klarowny oraz terminowy system wynagradzania • Zwrot kosztów dojazdu do/z pracy • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę...
3 dni temu
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.  -  Dania
 ...kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierowca C+E (Skandynawia) Obowiązki: transport na terenie Skandynawii (4 tygodnie w trasie: Dania-Szwecja-Norwegia-Finlandia, 2 tygodnie...
21 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback