Praca Kosmetyczka Radom

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Radom
Zakres obowiązków do uzgodnienia
19 godzin temu
WOW.G beauty bar  -  Radom
Salon piękności WOW.G beauty bar w samym sercu Radomia zatrudni osoby na stanowisko Fryzjera/ Kosmetyczkę (stylistkę paznokci). Oferujemy miłą atmosferę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli masz minimum 2 lata doświadczenia, kochasz to co robisz, jesteś ambitny...
4 dni temu
Radom
W związku z prężnym rozwojem Salon Kosmetyczny SKINESTETIC, oferujący usługi z zakresu wysoko wyspecjalizowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej poszukuje osoby do pracy na stanowisku KOSMETOLOGA lub/oraz STYLISTKI RZĘS z doświadczeniem. Miejsce pracy: Radom Opis...
3 dni temu
DREAM SPA Hotel Senator Starachowice  -  Starachowice, Świętokrzyskie
INSTYTUT DREAM SPA w HOTELU SENATOR w Starachowicach poszukuje wykwalifikowanej uśmiechniętej KOSMETYCZKI/MASAŻYSTKI Oczekujemy: doświa dczenia na podobnym stanowisku, zaangażowania, wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności, punktualności, Zapewniamy: a trakcyjne...
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.