Średnia wypłata: zł9447 /miesięcznie

Więcej statystyk

W/g stanowiska.
Praca na pełen etat

S 7 Hotel Sp. Z o.o.

Kielce
14 dni temu

4242 - 4500 zł

Zakres obowiązków: W/g stanowiska. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagana; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Praca na pełen etat

S 7 Hotel Sp. Z o.o. Miejski Urząd Pracy Kielce

Kielce
8 dni temu
 ...Kucharz / Kucharka - Grillowy Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków ~ Slowfoodowa burgerownia zatrudni kucharza/kucharkę. Nasze wymagania doświadczenie na podobnym stanowisku niewymagane (wszystkiego Cię nauczymy) umiejętność pracy w zespole...
Zasugerowane

Krówka i Połówka Kielce

Kielce
28 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0958 Obowiązki: W/g stanowiska. Wymagania: Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: sumienność motywacja do pracy Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Pozostałe wymagania: ~ Wymagana; doświadczenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kielce
14 dni temu