1790,3 zł

Zakres obowiązków: Monitorowanie działania szeregu elementów instalacji, takich jak przekaźniki, transformatory i kondensatory. Częste konserwowanie i naprawa urządzeń elektrotechnicznych. Wypełnianie dokumentacji technicznej i prowadzenie kontroli jakości pracy. Przestrzeganie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Grajewie

Grajewo, Podlaskie
15 dni temu

4300 - 4800 zł

Zakres obowiązków: Praca przy taśmie produkcyjnej Cięcie i pakowanie sera w kostki Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie pracy w zespole przy taśmie produkcyjnej
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL" W GRAJEWIE

3 dni temu
Praca przy taśmie produkcyjnej Cięcie i pakowanie sera w kostki
18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0251 Obowiązki: Praca przy taśmie produkcyjnej Cięcie i pakowanie sera w kostki Wymagania: Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ praca w zespole Wykształcenie: zasadnicze zawodowe średnie ogólnokształcące ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

17 dni temu