Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Malarz Konin

1-3 z 3 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Malarz, Konin"na pocztę %EMAIL%
Nowa

Malarz budowlany

2600 zł

Powiatowy Urząd Pracy Koninie

Zakres obowiązków: Samodzielna mieszanie farb, odpowiedni dobór i przygotowanie materiałów. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Malarz budowlany Inne wymagania: Fundusz Pracy Zawód: Malarz budowlany
Wilczyn, gm. Wilczyn, Wielkopolskie
4 dni temu
Nowa

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (MALARZ, SZPACHLARZ)

2600 zł

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "CELMSA" STEFAN CELKA

 ...Zakres obowiązków: Firma budowlana zatrudni pracowników ogólnobudowlanych (malarzy, szpachlarzy, pracowników do prac wykończeniowych). Praca w delegacji (teren całego kraju), umowa o pracę na pełen etat, diety. Zapewniamy dojazd i zakwaterowanie. W celu uzyskania szczegółowych...
Konin
3 dni temu
Nowa

malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

17 zł / stawka godzinowa

Powiatowy Urząd Pracy Poznaniu

Zakres obowiązków: nakładanie powłok lakierniczych z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych oraz przygotowanie powierzchni metalowych do lakierowania Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne...
Biskupice, gm. Grodziec, Wielkopolskie
3 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.