Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Według danych statystycznych wypełnienie pola "miasto" zwiększa szansę na znalezienie pożądanej oferty o 83.7%.

Praca Oborowy

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

PRACOWNIK OBOROWY

2800 zł

PPHU ROL-POL SP. Z O.O.

Prace porządkowe w oborach ścielenie słomy , podgarnianie TMR, usuwanie obornika , prace na fermie .Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak
Wołów, Dolnośląskie
1 dzień temu

pracownik fizyczny(oborowy)

2600 zł

MBP Łomża

Zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie obory, karmienie i dozór zwierząt
Łomża
miesiąc temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Stadnina Koni Janów Podlaski Spółka z o.o.

Stadnina Koni Janów Podlaski Spółka z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK OBOROWY Wymagania: dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zakres obowiązków: nadzór nad żywieniem i pojeniem krów i cieląt podsuwanie paszy, nalewanie wody, nadzór...
Janów Podlaski, Lubelskie