Średnia wypłata: zł7750 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlanych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, posiadanie umiejętności ogólnobudowlanych.
Praca na pełen etat

P.P.U."WOMA" Marek Woźniak

Stalowa Wola, Podkarpackie
5 dni temu
 ...Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Wymagane wykształcenie min. podstawowe, posiadanie umiejętności ogólnobudowlanych. Miejsce pracy: 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

15 dni temu

7000 - 9000 zł

Wymagania: STANOWISKO: Pracownik ogólnobudowlany PŁACA: Wynagrodzenie miesięczne 7500-9000 zł/miesiąc netto CO MAMY ROBIĆ : W tym procesie pracy pracownicy obsługują maszyny, które rozdrabniają nadmiar materiału i wykonują w nim niezbędne otwory. Stały monitoring...
Zasugerowane
Dwie zmiany
Weekendowy system

Worklife Polska Sp. z o.o. Sp. K.

5 dni temu