Praca Ogrodnik Legnica

1-8 z 8 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Złotoryja, Dolnośląskie
 ...że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46 ; +48 607 649 466. W tytule prosimy wpisać „Ogrodnik/ Szwajcaria”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. W przesyłanych dokumentach prosimy dołączyć...
8 dni temu
DŹWIGI GOLAK S.C.  -  Strzegom, Dolnośląskie
Zatrudnię ogrodnika. Proszę o kontakt pod nr tel. 607668248
4 dni temu
PATELEC ELPENA Sp. z o.o.  -  Legnica
Zakres obowiązków koszenie, pielęgnacja trawników, prace porządkowe Inne wymagania Doświadczenie - 3 m-ce
4 dni temu
Dżwigi Golak S.C. M. Golak, T. Golak  -  Strzegom, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków prace ogrodowe
3 dni temu
IDENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska:Ogrodnik Nazwa zawodu:Ogrodnik Kod zawodu:611303 Identyfikator oferty:StPr/17/1149 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy:1 Rodzaj umowy:Umowa zlecenie Wymiar czasu pracy:Inny Data rozpoczęcia...
5 dni temu
BAROK Marek Czerniawski  -  Polkowice, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków WYKONYWANIE NASADZEŃ, ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW, UTRZYMYWANIE ZIELENI Inne wymagania MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B
7 dni temu
Jawor, Dolnośląskie
Prace przy domu koszenie trawy sprzątanie.Mile widziane osoby z okolic ul.Starojaworskiej.
12 dni temu
Kunice, Dolnośląskie
Do wykoszenia trawniki 8ah + 9ah
6 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.