Średnia wypłata: zł4103 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Obsługa maszyny – pakowanie pieczywa.
Praca na pełen etat
Kielce
13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0533 Obowiązki: Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ umiejętność obsługi komputera Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Umiejętności...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kostomłoty Drugie, gm. Miedziana Góra, Świętokrzyskie
12 dni temu
wg. potrzeb
Praca na pełen etat
Kielce
19 dni temu
Pakowanie produktów, kompletowanie materiałów, przygotowywanie wysyłek do klienta.
Praca na pełen etat

MCK Kielce

Kielce
20 dni temu
Zakres obowiązków: Pakowanie produktów, kompletowanie materiałów, przygotowywanie wysyłek do klienta. Inne wymagania: Uwaga: praca zmianowa: 1/ od 6 do 14; 2/ od 14 do 22; 3/ 22 do 6, osoba pełnoletnia, dyspozycyjna, dokładna i odpowiedzialna
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Kielce

Kielce
21 dni temu