obsługa urządzeń do rozdrabniania, mieszania i nadziewania w celu przygotowania farszu, przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych, praca przy maszynach takich jak: wilki, nadziewarki, mieszałki, separatory pasowe, rozdrabniacze.
Praca na pełen etat
Międzyrzec Podlaski, Lubelskie
21 dni temu

4250 zł

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń do rozdrabniania, mieszania i nadziewania w celu przygotowania farszu, przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych, praca przy maszynach takich jak: wilki, nadziewarki, mieszałki, separatory pasowe, rozdrabniacze. Wykształcenie...
Praca na pełen etat

WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA

2 dni temu
 ...branży rolno-spożywczej już od lat dziewięćdziesiątych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej, począwszy od skupu, przetwórstwa i przechowywania płodów rolnych jak i w produkcji paszy czy też produkcji zwierzęcej. W związku z szeregiem inwestycji i...
Zasugerowane
Umowa

Mirpasz Marek Świerżewski

16 dni temu