Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

27,7 zł / stawka godzinowa

Miejsce pracy: Żuromin 09-300 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: NIE Praca...
Zasugerowane
Żuromin, Mazowieckie
9 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 27,7 System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Centralna Baza Ofert Pracy

10 dni temu
Zakres obowiązków: obsługa klientów na kasie, wykładanie towarów na półki, prace porządkowe na sklepie
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Mława

10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towarów i ozznaczanie cenami Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego jako sprzedawca
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Mławie

Szreńsk, gm. Szreńsk, Mazowieckie
2 dni temu
 ...możliwość zwiększania swoich kompetencji oraz wzięcia odpowiedzialności za własny obszar/dział w sklepie Poznaj jednego z naszych Sprzedawców i dowiedz się, jakim pracodawcą jesteśmy tutaj. . CZEGO OCZEKUJEMY Otwartości na innych, podejmowania inicjatywy oraz...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Elastyczny czas pracy
Weekendowy system

JYSK

12 dni temu