Średnia wypłata: zł3760 /miesięcznie

Więcej statystyk

Twoje zadania:   dbanie o doświadczenia pacjenta  rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,  promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.  Dołącz do nas jeśli:   lubisz pracę z...
Praca na pełen etat
Umowa
Weekendowy system
Praca zmianowa
System 2/1
2 razy w tygodniu

Medicover Stomatologia

Rybnik
1 dzień temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Obsługa punktu mieszkańca, sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i części wspólnych spółdzielni. Osoba sprawna fizycznie, niekaralna, dyspozycyjna. Praca w godzinach od 7.00-19.00, od 19.00-7.00. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE

Rybnik
4 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN Opis wynagrodzenia: premia System wynagrodzenia...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Rybnik
14 dni temu