Średnia wypłata: zł2750 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa Klienta przy ladzie wędliny-sery systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie norm jakościowych Wymagania: orzeczenie lekarskie...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Książeczka sanepidu
Praca od zaraz
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Praca zmianowa

FallWork

Tarnowskie Góry, Śląskie
8 dni temu

4300 - 6000 zł

 ...Wzorcownia odzieży oraz szwalnia poszukuje osoby do pracy na stanowisku krawcowej. Główne obowiązki: Szycie krótkich serii produkcyjnych w zespole. Odszycie wzorów odzieży zarówno z tkanin jak i dzianin, różnorodne asortymenty. Wymagania: Doświadczenie w...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Akord
Własną działalnością
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Bytom
4 dni temu

4700 zł

Szycie krótkich serii produkcyjnych w zespole. Odszycie wzorów odzieży zarówno z tkanin jak i dzianin, różnorodne asortymenty.
Praca na pełen etat

Capris Jolanta Półtorak

Bytom
miesiąc temu