Praca Spawacz Leszno

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta

40 kilometrów

lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Promar Steel Sp. z o.o. Sp. k. miesiąc temu

? Wschowa, Lubuskie

2383 - 3666 zł

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Przyjmę do pracy do prężnie rozwijającego się zakładu produkcyjnego w Siedlnicy k. Wschowy: Spawacza TIG Opis zakresu wykonywanych prac: ~Wykonywanie prac spawalniczych metodą TIG, w tym spawanie metali kolorowych ~Dobór optymalnych parametrów spawania ~Odpowiedzialność...  >>

Pełny etat 9 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma Exwind zajmująca się produkcją wind zatrudni pracownika na stanowisko SPAWACZ/ŚLUSARZ. Oferujemy stałą pracę na cały etat na umowę o pracę. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem SPAWACZ/ŚLUSARZ. EXWIND S.C. D.J. Grobelni ul. Usługowa...  >>

Małgorzata Szulczyńska FPHU Hurtownia MAG-MIR 1 dzień temu

? Kościan, Wielkopolskie

2000 zł

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków spawanie na podstawie rysunku technicznego Wykształcenie zasadnicze zawodowe >>

LAXO Work Sp. z o.o. 2 dni temu

? Jasień, gm. Czempiń, Wielkopolskie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: ~przygotowywanie materiałów do spawania, ~spawanie konstrukcji stalowych, ~praca z dokumentacją techniczną, ~praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych. Wymagania: ~umiejętność spawania metodą 135 FW, ~aktualne certyfikaty... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.