Wymagania Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowany profil elektroniczny lub pokrewne) podstawowa znajomość napraw PCB, elementów elektronicznych, lutowania Umiejętności manualne, logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, Dobra organizacja pracy...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa stała
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie

Afriso Sp. Z O.O.

Czekanów, gm. Zbrosławice, Śląskie
1 dzień temu
Twój zakres obowiązków Identyfikacja, mapowane i nadzorowanie procesów w firmie Aktualizacja, sprawdzanie zgodności i tworzenie procedur we współpracy z właścicielami procesów Administrowanie oraz aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością Przeprowadzanie...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Umowa stała

20 godzin temuNowa

5000 zł

Zakres obowiązków: Poszukiwanie kontrahentów z Pakistanu, kontakt w języku urdu, balti oraz angielskim Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: znajomość rynku azjatyckiego, surowcó oraz kontrahentów z regionu Pakistanu, znajomość języka ...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Tarnowskich Górach

Karchowice, gm. Zbrosławice, Śląskie
21 godzin temu