...Data zakończenia pracy: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: wulkanizator Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Tydzień
Pilzno, Podkarpackie
2 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: WULKANIZACJA I WYMIANA OPON Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ.
Praca na pełen etat

OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0831 Obowiązki: WULKANIZACJA I WYMIANA OPON Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, kierunek: TECHNICZNY Pozostałe wymagania: ~ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ. Miejsce pracy: KRASZEWSKIEGO 44...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu