Prowadzenie terapii pacjenta, prowadzenie dokumentacji elektronicznej pacjenta. Praca na dwie zmiany w godzinach od 8.00 do 19.00 (liczba godzin pracy do indywidualnego ustalenia). Pierwsza umowa zlecenie na okres 3 miesięcy.
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Dwie zmiany
Siedlce
2 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Diagnostyka i terapia logopedyczna. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe logopedia
Zasugerowane

FUNDACJA "DOBRE SŁOWO"

Siedlce
6 godzin temuNowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: logopeda Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach

Siedlce
13 dni temu
 ...ProworkPL MED w imieniu naszego klienta, prywatny szpital i klinika rehabilitacyjna, PILNIE zatrudni Logopedę/ Neurologopedę. Lokalizacja placówki medycznej rejon Sokołow Podlaski. Jeśli masz doświadczenie jako logopeda lub neurologopeda - zarejestruj sie z Proworkpl...
Praca na pełen etat
Praca od zaraz
Umowa
Bezpośredni pracodawca
Elastyczny czas pracy

Prowork.PL

Siedlce
1 dzień temu