4300 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż towarów, obsługa komputera. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Oferta skierowana jest do osób powyzej 30 roku życia.Obsługa komputera, obsługa klienta.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Suwałkach

Jeleniewo, gm. Jeleniewo, Podlaskie
3 dni temu
Responsibilities: Execution of comprehensive service tasks in the area of taxes (CIT, VAT, PCC, real estate tax and others), Ongoing monitoring, analysis of changes in tax legislation, interpretation of court rulings and their implementation, Responsibility for...

LeasingTeam Group

Linowo, gm. Dubeninki, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca na kuchni , obieranie warzyw, zmywanie naczyń, utrzymanie porządków Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Restauracja Pod Jelonkiem Maria Juśkiewicz

4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0303 Obowiązki: Praca na kuchni , obieranie warzyw, zmywanie naczyń, utrzymanie porządków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: Sportowa 7, 16-404 Jeleniewo, powiat: suwalski...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0288 Obowiązki: - sprzedaż pasz i artykułów budowlanych - obsługa klienta - przyjmowanie dostaw - dbanie o ekspozycje towaru Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ obsługa terminali płatniczych ~**Obsługa...

Wiżajny, Podlaskie
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - sprzedaż pasz i artykułów budowlanych - obsługa klienta - przyjmowanie dostaw - dbanie o ekspozycje towaru Wykształcenie: podstawowe

WILD Jadwiga Waśniewska

10 godzin temu