Junior-web-developer Opis stanowiska pracy

Junior-web-developer Szablon opisu stanowiska pracy

Junior-web developer to osoba, która posiada podstawową wiedzę z zakresu programowania stron internetowych i ma niewielkie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. Jest to zwykle początkujący specjalista IT, który na początku swojej kariery pracuje pod nadzorem starszych kolegów.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie stron internetowych oraz aplikacji webowych.
  • Opracowywanie i implementacja prostych skryptów i narzędzi do automatyzacji procesów.
  • Pracowanie zespołowe z doświadczonymi programistami w celu zdobycia wiedzy i umiejętności.
  • Zapewnienie jakości kodu oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Pozyskiwanie wiedzy z różnych źródeł w celu ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości procesów biznesowych.
  • Utrzymywanie wiedzy na bieżąco w zakresie najnowszych technologii i narzędzi webowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie lub doświadczenie w dziedzinie informatyki lub programowania.
  • Znajomość języków programowania, takich jak HTML, CSS, JavaScript.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi programistycznych, takich jak GitHub, Visual Studio, itp.
  • Znajomość najnowszych standardów i praktyk w projektowaniu stron internetowych.
  • Zdolność do pracy w zespole i w samodzielny sposób.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Przywiązanie do szczegółów i wysoka jakość pracy.
  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności poprzez szkolenia i samokształcenie.