Python-developer-intern Opis stanowiska pracy

Python-developer-intern Szablon opisu stanowiska pracy

Python-developer-intern to osoba zainteresowana pracą na stanowisku programisty w języku Python, która dopiero zaczyna swoją karierę zawodową i aktualnie uczestniczy w programie stażowym lub praktykach.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji oraz narzędzi informatycznych z wykorzystaniem języka Python.
  • Współpraca z zespołem programistów w celu realizacji projektów.
  • Testowanie i wdrażanie oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem aplikacji oraz udzielanie pomocy użytkownikom.
  • Aktywny udział w projektach badawczych i rozwojowych.
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach branżowych.
  • Badanie i analizowanie trendów związanych z nowymi technologiami w branży IT.
  • Realizacja innych zadań związanych z pracą programisty zaproponowanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub związek z naukami informatycznymi.
  • Znajomość języka Python na poziomie minimum średniozaawansowanym.
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Django lub innymi popularnymi frameworkami.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji w języku angielskim.
  • Znajomość baz danych SQL i NoSQL.
  • Zainteresowanie najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi i technologicznymi.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego.