Praca Kelner Lublin

1-7 z 7 wyników

BAR SŁONECZNY  -  Bełżyce, Lubelskie

2100 zł
Zakres obowiązków obsługa klienta, wydawanie posiłków, przyjmowanie zamówień - według umowy
2 dni temu

WINYL - POL Kinga Bejster  -  Bogucin, gm. Garbów, Lubelskie

2100 zł
Zakres obowiązków Podawanie posiłków, sprzątanie stolików. Inne wymagania PRACA W SYSTEMIE 2-ZMIANOWYM: 8.00 - 16.00, 12.00 - 20.00.
16 dni temu

2100 zł
Zakres obowiązków Serwowanie sniadań.
16 dni temu

PHU EMOCJA BARSZCZ TERESA  -  Łęczna, Lubelskie

2100 zł
Zakres obowiązków SERWOWANIE POSIŁKÓW. Inne wymagania Wymagana komunikatywność. Po okresie próbnym możliwość dalszego zatrudnienia.
miesiąc temu

Lublin

IBB Grand Hotel Lublinianka do Restauracji BelEtage poszukuje osoby na stanowisko BARMAN/KELNER Oczekiwania: - dyspozycyjność, - chęć rozwijania umiejętności, - pracowitość i dokładność, - książeczka sanitarno-epidemiologiczna, - łatwość komunikacji w języku...
2 dni temu

Fundacja Fuga Mundi  -  Lublin

- miła obsługa klienta, - wydawanie posiłków, - przyjmowanie zamówień, - telefoniczne przyjmowanie zamówień, - rezerwacja stolików, - utrzymanie porządku na sali, - inne zadania zlecone przez pracodawcę, - komunikatywność, - chęć do pracy, - pracowitość, rzetelność...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu

Lublin

Klubokawiarnia Ostro poszukuje nowych osób do swojego teamu na stanowisko kelner/kelnerka ; runner (pomoc kelnerska) ; barista/baristka ; barback'a ; osoby do zmywania naczyń ; Wyślij do Nas CV jeżeli: • Jesteś komunikatywną i otwartą osobą • Uśmiech nie schodzi...
8 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.