Praca Kierowca Zakopane, Małopolskie

5 ofert pracy

Wyniki wyszukiwania:

Kierowca kat B

5550 - 7500 zł

Witam, poszukujemy do współpracy osób z kat B na stanowisko kierowcy międzynarodowego. Wyjazdy 3/1 - 4/1. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych, obsługa nawigacji, język obcy. W razie zainteresowania proszę o kontakt osoby zdecydowane. Jan
Nowy Targ, Małopolskie
7 dni temu

Doradca techniczno-handlowy B2C

 ...negocjować, masz już dość pracy zza biurka, jesteś osobą odpowiedzialną, skuteczną i skoncentrowaną na cel, jesteś dobrym kierowcą (kategoria B). To oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym...
19 dni temu

Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t

7000 zł

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na trasie Polska-Belgia / Belgia-Polska. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Uprawnienia na przewóz rzeczy. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Toporzysko, gm. Jordanów, Małopolskie
3 dni temu

KIEROWCA AUTOBUSU

4500 zł

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ SPRZEDAŻ KIEROWANIE AUTOBSEM PRZEWÓZ OSÓB Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|125
3 dni temu

Kierowca kat. D

OFERUJEMY: ~umowę o pracę ~atrakcyjne wynagrodzenie ~system pracy dostosowany do oczekiwań kierowcy ~szkolenia wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę ~dostęp do zaplecza socjalnego i parkingu dla samochodów osobowych na terenie firmy...
Dekanat Jordanów, Skomielna Biała, 683
2 miesięcy temu