Praca Psycholog Chełm

1-4 z 4 wyników

Centrum Edukacji ATUT-POŁUDNIE CL sp. z o.o. spółka Jawna  -  Chełm
prowadzenie zajęć językowych w szkołach i/lub przedszkolach w trakcie roku szkolnego, Dodatkowo dla zainteresowanych i chętnych: prowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych, zbieranie zgłoszeń od chętnych rodziców. stałą pracę...
2 dni temu
Chełm
Sekcja Zadania: * pomoc w zakresie bieżącej obsługi biura – odbieranie telefonów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, * nadzór i kompletowanie dokumentacji personalnej, * pozostałe prace biurowe. Wymagania: * wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów...
12 dni temu
USŁUGI TRANSPORTOWE PRO-TRANS NAFALSKA MAGDALENA  -  Chełm
KIEROWCA Z UPRAWNIENIAMI NA SAMOCHODY CIĘŻAROWE TIRY
9 dni temu
Agencja Pracy Koncepcja  -  Chełm
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr 1926 OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO ...
8 dni temu