4653 zł

 ...05.00-13.00, sporadycznie 17.00-01.00 w Siedlcach. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: osoby bez wykształcenia kierunkowego (cukiernik) - wymagane min. 0,5 roku doświadczenia na ww. stanowisku. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Zasugerowane

"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W SIEDLCACH

Siedlce
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: cukiernik Inne wymagania: osoby bez wykształcenia kierunkowego (cukiernik) - wymagane min. 0,5 roku doświadczenia na ww. stanowisku. Przeznaczone...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W SIEDLCACH

Siedlce
13 dni temu
– Dekorowaniem słodkości zgodnie z naszymi standardami – Przygotowywanie, wypiekanie ciast – Produkcją kremów – Utrzymywaniem porządku oraz czystości w pracowni cukierniczej – Przyjmowanie dostawy Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00 – ilość godzin...
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie
Weekendowy system
Siedlce
19 dni temu