operator cnc Radom
Wynagrodzenia
Oferty pracy99+

Operator cnc wynagrodzenia w Radom

112 512 zł

+15% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 97 728 zł.

Najniższe

95 340 zł

Najwyższe

141 192 zł

9376 zł

+15% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 8144 zł.

Najniższe

7945 zł

Najwyższe

11 766 zł

2344 zł

+15% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 2036 zł.

Najniższe

1986 zł

Najwyższe

2942 zł

469 zł

+15% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 407 zł.

Najniższe

397 zł

Najwyższe

588 zł

58,6 zł

+15% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 50,9 zł.

Najniższe

49,66 zł

Najwyższe

73,54 zł

Ile w Radom zarabia Operator cnc?

Jeśli spojrzymy na statystyki wynagrodzeń na stanowisku Operator cnc w Polsce w okresie od 4 listopada 2026, przeciętny pracownik zarabia rocznie 112 512 zł. Dokładniej mówiąc wysokość wynagrodzenia to 9376 zł na miesiąc, 2344 zł na tydzień, lub 58,6 zł na godzinę.Szczegółowo zbadaliśmy rynek pracy dla tego zawodu i wyznaczyliśmy wartości średnie. Stawki wynagrodzeń mogą się różnić w zależności od miejsca zatrudnienia. Przy wyliczaniu średniej płacy, najniższe roczne wynagrodzenie to 95 340 zł, a najwyższe to 141 192 zł.

Top 10 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Radom

Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie

Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator cnc w Polsce

medal
198 tys. zł /rocznie
175 tys. zł - 222 tys. zł
+103%
medal
189 tys. zł /rocznie
189 tys. zł - 189 tys. zł
+93%
medal
181 tys. zł /rocznie
178 tys. zł - 181 tys. zł
+85%

4

177 tys. zł /rocznie
177 tys. zł - 177 tys. zł
+82%

5

172 tys. zł /rocznie
172 tys. zł - 172 tys. zł
+76%

6

167 tys. zł /rocznie
167 tys. zł - 167 tys. zł
+71%

7

164 tys. zł /rocznie
164 tys. zł - 164 tys. zł
+68%

8

164 tys. zł /rocznie
164 tys. zł - 164 tys. zł
+68%

9

163 tys. zł /rocznie
158 tys. zł - 163 tys. zł
+67%

10

159 tys. zł /rocznie
159 tys. zł - 159 tys. zł
+63%

Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator cnc w regionach

150 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
137 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
121 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
119 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
113 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
112 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
108 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
99 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
77 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
74 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
67 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
55 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy
54 tys. zł /Rocznie
Pokaż oferty pracy

Top 10 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Radom

Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie
8,2 tys. zł /Miesięcznie
9,1 tys. zł /Miesięcznie
10,8 tys. zł /Miesięcznie
8,4 tys. zł /Miesięcznie
11,7 tys. zł /Miesięcznie
9,5 tys. zł /Miesięcznie

Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator cnc w Polsce

medal
16,5 tys. zł /miesięcznie
14,6 tys. zł - 18,5 tys. zł
+103%
medal
15,7 tys. zł /miesięcznie
15,7 tys. zł - 15,7 tys. zł
+93%
medal
15,1 tys. zł /miesięcznie
14,8 tys. zł - 15,1 tys. zł
+85%

4

14,8 tys. zł /miesięcznie
14,8 tys. zł - 14,8 tys. zł
+82%

5

14,4 tys. zł /miesięcznie
14,4 tys. zł - 14,4 tys. zł
+76%

6

13,9 tys. zł /miesięcznie
13,9 tys. zł - 13,9 tys. zł
+71%

7

13,7 tys. zł /miesięcznie
13,7 tys. zł - 13,7 tys. zł
+68%

8

13,6 tys. zł /miesięcznie
13,6 tys. zł - 13,6 tys. zł
+68%

9

13,6 tys. zł /miesięcznie
13,2 tys. zł - 13,6 tys. zł
+67%

10

13,3 tys. zł /miesięcznie
13,3 tys. zł - 13,3 tys. zł
+63%

Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator cnc w regionach

12,5 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
11,7 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
11,4 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
10,1 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
9,9 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
9,7 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
9,4 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
9,4 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
9 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
8,3 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
7,2 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
6,4 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
6,2 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
5,6 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
4,6 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy
4,5 tys. zł /Miesięcznie
Pokaż oferty pracy

Top 10 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Radom

Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie

Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator cnc w Polsce

medal
4130 zł /tygodniowo
3642 zł - 4617 zł
+103%
medal
3934 zł /tygodniowo
3934 zł - 3934 zł
+93%
medal
3776 zł /tygodniowo
3705 zł - 3776 zł
+85%

4

3697 zł /tygodniowo
3697 zł - 3697 zł
+82%

5

3592 zł /tygodniowo
3592 zł - 3592 zł
+76%

6

3484 zł /tygodniowo
3484 zł - 3484 zł
+71%

7

3426 zł /tygodniowo
3426 zł - 3426 zł
+68%

8

3411 zł /tygodniowo
3411 zł - 3411 zł
+68%

9

3400 zł /tygodniowo
3293 zł - 3400 zł
+67%

10

3321 zł /tygodniowo
3321 zł - 3321 zł
+63%

Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator cnc w regionach

3122 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
2850 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
2528 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
2338 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
2256 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
2066 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
1600 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
1550 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
1406 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
1142 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy
1120 zł /Tygodniowo
Pokaż oferty pracy

Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator cnc w Polsce

medal
826 zł /dziennie
728 zł - 923 zł
+103%
medal
787 zł /dziennie
787 zł - 787 zł
+93%
medal
755 zł /dziennie
741 zł - 755 zł
+85%

4

739 zł /dziennie
739 zł - 739 zł
+82%

5

718 zł /dziennie
718 zł - 718 zł
+76%

6

697 zł /dziennie
697 zł - 697 zł
+71%

7

685 zł /dziennie
685 zł - 685 zł
+68%

8

682 zł /dziennie
682 zł - 682 zł
+68%

9

680 zł /dziennie
659 zł - 680 zł
+67%

10

664 zł /dziennie
664 zł - 664 zł
+63%

Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator cnc w regionach

Top 10 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Radom

Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie

Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator cnc w Polsce

medal
103,24 zł /na godzinę
91,04 zł - 115,43 zł
+103%
medal
98,34 zł /na godzinę
98,34 zł - 98,34 zł
+93%
medal
94,41 zł /na godzinę
92,62 zł - 94,41 zł
+85%

4

92,43 zł /na godzinę
92,43 zł - 92,43 zł
+82%

5

89,81 zł /na godzinę
89,81 zł - 89,81 zł
+76%

6

87,09 zł /na godzinę
87,09 zł - 87,09 zł
+71%

7

85,64 zł /na godzinę
85,64 zł - 85,64 zł
+68%

8

85,28 zł /na godzinę
85,28 zł - 85,28 zł
+68%

9

85,01 zł /na godzinę
82,33 zł - 85,01 zł
+67%

10

83,03 zł /na godzinę
83,03 zł - 83,03 zł
+63%

Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator cnc w regionach

78,06 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
71,25 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
63,19 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
61,94 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
59,05 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
58,44 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
56,41 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
51,66 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
40,01 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
38,76 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
35,14 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
28,54 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy
28 zł /Na godzinę
Pokaż oferty pracy

Potrzebujesz danych o wynagrodzeniach do badań?

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji.*

Wynagrodzenia na stanowisku Operator cnc w Radom Najczęściej zadawane pytania

Jake jest najwyższe wynagrodzenie dla Operator cnc w Radom?

Najwyższa płaca za Operator cnc w Radom zależy od wielu czynników. Według naszych badań tego typu specjaliści w Radom mogą stanowić do 141 192 zł rocznie.

Jaka jest najniższe wynagrodzenie za Operator cnc w Radom?

Według naszych badań minimalne wynagrodzenie na tym stanowisku w Radom wynosi 7945 zł. Wynagrodzenia różnią się w zależności od lat doświadczenia i poziomu wykształcenia.

Ile pieniędzy mogę zarobić jako Operator cnc miesięcznie w Radom?

Średni miesięczny dochód na tym stanowisku w Radom różni się w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i innych czynników. W każdym razie możesz spodziewać się zarobków około 9376 zł miesięcznie.

Ile pieniędzy mogę zarobić jako Operator cnc na godzinę w Radom?

Ci specjaliści w Radom zarabiają średnio około 58,6 zł na godzinę. Jednak liczba ta różni się w zależności od konkretnego doświadczenia i zestawu umiejętności Operator cnc.

Jakie są najlepsze lokalizacje dla Operator cnc miejsc pracy?

Lista najlepszych stanów z najwyższymi zarobkami obejmuje Radom. Jeśli chcesz znaleźć dobrze płatną pracę, 3 najlepsze stany z najwyższymi zarobkami dla tego zawodu to Bałuty, Łódź; Stare Miasto, Poznań; Koło, Wielkopolskie.

Gdzie te dane zostały pobrane?

Aby skompilować aktualne informacje statystyczne, zbadaliśmy rzeczywiste i realne wynagrodzenia 178 w całym kraju. Ponadto w Jooble dostępnych jest 127 wolnych miejsc pracy. Szacunki wynagrodzeń zostały opracowane na podstawie aktualnych i jak najbardziej szczegółowych danych na temat poziomów wynagrodzeń pochodzących z aktualnych ogłoszeń o pracę.

* Należy pamiętać, że wszystkie dane dotyczące wynagrodzeń są przybliżone i opierają się na materiałach przesłanych przez osoby trzecie do Jooble, w tym na zewnętrznych linkach, stronach internetowych i usługach. Płaca minimalna może różnić się w zależności od branży.