Wiarygodne dane
105 852 zł
+20% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 88 548 zł.
Najniższe
104 844 zł
Najwyższe
107 916 zł
8821 zł
+20% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 7379 zł.
Najniższe
8737 zł
Najwyższe
8993 zł
2205 zł
+20% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 1845 zł.
Najniższe
2184 zł
Najwyższe
2248 zł
441 zł
+20% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 369 zł.
Najniższe
437 zł
Najwyższe
450 zł
55,13 zł
+20% W porównaniu ze średnią opłatą w Polsce 46,12 zł.
Najniższe
54,61 zł
Najwyższe
56,21 zł
Ile w Podkarpackie zarabia Operator?
Jeśli spojrzymy na statystyki wynagrodzeń na stanowisku Operator w Polsce w okresie od 29 lipca 2026, przeciętny pracownik zarabia rocznie 105 852 zł. Dokładniej mówiąc wysokość wynagrodzenia to 8821 zł na miesiąc, 2205 zł na tydzień, lub 55,13 zł na godzinę.Szczegółowo zbadaliśmy rynek pracy dla tego zawodu i wyznaczyliśmy wartości średnie. Stawki wynagrodzeń mogą się różnić w zależności od miejsca zatrudnienia. Przy wyliczaniu średniej płacy, najniższe roczne wynagrodzenie to 104 844 zł, a najwyższe to 107 916 zł.
Top 3 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Podkarpackie
Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie
Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator w Polsce
5
+66%
7
+63%
8
144 tys. zł /rocznie
144 tys. zł - 144 tys. zł
+62%
Średnie wynagrodzenie na stanowisku Operator w regionach
Top 3 wynagrodzeń dla podobnych ofert pracy w Podkarpackie
Nazwa stanowiska
Wynagrodzenie
Top 10 lokalizacji z najwyższymi wynagrodzeniami dla Operator w Polsce
+108%